Anna Pospíšilová, DiS.

Věk: 36 let
Povolání: asistentka v mezinárodní společnosti
Bydliště: Košice

„Nehledejte lehké cesty. Ty hledá již tolik lidí, že se po nich nedostanete nikam.“ Tomáš Baťa

Anna Pospíšilová (*1983) žije v Košicích u Soběslavi. Vystudovala obor management obchodu a služeb v Českých Budějovicích (2002) a posléze Vyšší odbornou školu sociální v Prachaticích (2006). Během studia na Vyšší odborné škole začala pracovat jako sociální pracovnice ve Fondu ohrožených dětí Klokánek, kde měla na starosti kompletní vedení agendy dětí svěřených do Klokánku. Za největší úspěch v Klokánku považuje získání azylu pro ukrajinské děti a jejich následné osvojení českými rodinami. Během zaměstnání ve Fondu ohrožených dětí zároveň pracovala jako asistentka poslance Ing. Miloslava Kučery, kde měla na starosti kompletace podkladů k podání žalob ke Štrasburskému soudu.

V letech 2005 až 2007 pracovala jako dobrovolný asistent v Nadaci člověk člověku a do roku 2009 jako provozní vedoucí recepce společnosti LIPNO Point s.r.o. V letech 2009-2011 byla na mateřské dovolené, má dvě dcery.

Nyní pracuje jako asistentka vedení v mezinárodní společnosti. V obci Košice spolu s dalšími maminkami založila spolek Klubík Košice, z.s., který pravidelně organizuje akce jak pro děti, tak obyvatele Košic a okolí. Je členkou zastupitelstva obce Košice.

Řídí se heslem Tomáše Bati „Nehledejte lehké cesty. Ty hledá již tolik lidí, že se po nich nedostanete nikam.“


poslat odkaz e-mailem
©2012-2020 Jihočeši 2012