Milan Štindl

Věk: 49 let
Povolání: starosta obce Zlatá Koruna
Bydliště: Zlatá Koruna
E-mail: starosta (zavináč) zlatakoruna.cz

Vzděláním strojař přenesl své zkušenosti z práce v soukromém i veřejném sektoru do komunální politiky. V roce 2002 se stal starostou obce Zlatá Koruna na Českokrumlovsku.

Narodil se 3. prosince 1973, vzdělání získal na Středním odborném učilišti ve Velešíně a Vyšší odborné škole technické v Českých Budějovicích.

Další znalosti a zkušenosti nabyl v zaměstnání, nejprve jako strojař v JIHOSTROJI Velešín, později jako vedoucí kontroly kvality ve firmě MEPLA, dnes GRASS CZECH se strojní výrobou nábytkového kování. V mezičase pracoval po dobu pěti let v soukromém sektoru ve velkoobchodě s elektroinstalačním materiálem.

V roce 2002 zvolen starostou obce Zlatá Koruna. Do veřejného dění se však různým způsobem zapojoval dlouhodobě. Například jako velitel a starosta Sboru dobrovolných hasičů ve Zlaté Koruně.

V současné době je rovněž předsedou představenstva Regionálního svazku obcí „VLTAVA“, který sdružuje osmnáct obcí, městysů a měst na Českokrumlovsku zabývající se zejména problematikou životního prostředí. Dlouhodobě vykonává činnost člena dozorčí rady JIHOČESKÉHO VODÁRENSKÉHO SVAZU.

„Mou kandidaturou do zastupitelstva Jihočeského kraje bych rád vyjádřil podporu správné partě schopných a poctivých lidí „JIHOČECHŮ 2012“. Nejsou mi lhostejné současné problémy v Jihočeském kraji a rád se budu podílet na jejich vyřešení s použitím svých znalostí a zkušeností.“


poslat odkaz e-mailem
©2012-2023 Jihočeši 2012